Adidas Fisher Price Original Source Luksja Bulova Under Twenty Atlantic Lirene Guinness Tabasco Cydr Green Mill Barbie Carex Redd,s Ministerstwo Spraw Zagranicznych Grolsch Ever After High Prażubr ŻUBR Homemade Lech Kikkoman Morning Fresh Hairtalk extensions Tyskie SINSKIN CI Games

Adidas

Jedna z największych marek sportowych na świecie, dla której pracujemy stale od 2010 roku. adidas powierzył nam pijarowe i socialowe działania dla wszystkich kategorii z działu Performance i Style.

Fisher Price

Najbardziej rozpoznawalna marka zabawek na świecie, dla której prowadzimy rozbudowane, stałe działania komunikacyjne do mediów, blogerów i „znanych” rodziców. Dodatkowo zajmujemy się także komunikacją CSR.

Original Source

Original Source to żele pod prysznic i płyny do kąpieli, obok których nie można przejść obojętnie. Od 2012 roku jesteśmy odpowiedzialni za wprowadzenia nowości produktowych, tworzenie strategii komunikacyjnych, organizację akcji specjalnych.

Luksja

Nowoczesna i innowacyjna marka pielęgnacyjna z portfolio firmy PZ Cussons oddała w nasze ręce prowadzenie kompleksowych działań PR, komunikację nowych wariantów, kontakty z dziennikarzami oraz liderami opinii.

Bulova

Marka amerykańskich zegarków dystrybuowana w Polsce przez ZIBI, dla której prowadzimy komunikację w mediach lifestylowych.

Under Twenty

Marka Under Twenty to kosmetyki pielęgnacyjne przeznaczone dla nastolatków, dla której współtworzymy strategie komunikacyjne oraz realizujemy je pod kątem eventowym. 

Atlantic

Atlantic to szwajcarskie zegarki z ponad 125-letnią historią. Od 2012 roku nieprzerwanie prowadzimy komunikację produktową oraz wizerunkową marki, prowadzimy showroom oraz współpracujemy z ambasadorem - Krzysztofem Hołowczycem.

Lirene

Od 2010 roku współpracujemy projektowo z marką Lirene – od 25 lat będącą w portfolio Laboratorium Kosmetycznego Dr. Irena Eris. Współtworzymy strategie komunikacyjne oraz realizujemy je pod kątem eventowym.

Guinness

Z powodzeniem zrealizowaliśmy projekty komunikacyjne dla jednej z najbardziej znanych i cenionych marek piwa na świecie. Do naszych zadań należały wprowadzenia produktów, komunikacje wydarzeń i kreacja kontekstów w mediach lifestylowych i branżowych.

Tabasco

TABASCO® to najbardziej rozpoznawalne sosy wśród miłośników pikantnych smaków na całym świecie. Dla tej marki podkręcamy komunikację w mediach społecznościowych, a także działania w blogosferze.

Cydr Green Mill

Pierwszy cydr w portfolio Kompanii Piwowarskiej, która oddała nam prowadzenie stałych działań PR dla marki. W ramach współpracy jesteśmy odpowiedzialni za budowanie strategii komunikacyjnej oraz kontakt z mediami i liderami opinii.

Barbie

Barbie kultowa zabawka, ale także ikona stylu. Marka powierzyła nam prowadzenie kompleksowych działań PR zarówno w segmencie tematyki fashion jak i zabawek. Odpowiadamy za biuro prasowe, strategię PR, działania z liderami opinii oraz współpracę z ambasadorką marki.

Carex

Marka antybakteryjnych mydeł i żeli do rąk, oddała w nasze ręce stałe biuro prasowe. Jesteśmy też odpowiedzialni za tworzenie strategii  komunikacyjnych, media relations, wprowadzanie nowości produktowych oraz relacje z liderami opinii.

Redd,s

Redd’s to lider w segmencie piw smakowych w Polsce. Od wielu lat zadziwia różnorodnością smaków, oryginalnym designem opakowań i świetnymi reklamami. Powierzono nam działania projektowe związane z promocją nowego smaku w środowisku mediów i liderów opinii.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Mieliśmy prawdziwą przyjemność budować komunikację projektów internetowych i mobile dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Grolsch

Nie ma lepszego smaku niż połączenie sztuki, kreatywności, niezależnego myślenia i …piwa. To elementy tworzące Grolscha, dla którego zajmujemy się szeroką komunikacją programu „Za Grolsch kultury” oraz towarzyszących mu licznych wydarzeń kulturalnych i projektów artystycznych.

Ever After High

Koncern Mattel powierzył nam launch nowej marki oraz prowadzenie jej stałych działań PR. Zajmujemy się budowaniem strategii komunikacji oraz jej realizacją w zakresie media&bloggers relations oraz współpracą z trendsetterami.

Prażubr

Prażubr to gatunek pradawny, niepasteryzowany. Powstał według receptury opracowanej w Browarze Dojlidy, którego tradycje sięgają 1768 roku. Kompania Piwowarska powierzyła nam launch nowego piwa oraz prowadzenie działań biura prasowego i komunikacji w SM. 

ŻUBR

Żubr to siła spokoju i strażnik puszczy. Pracujemy dla Żubra, aby mógł być jeszcze bliżej swojej społeczności. Jesteśmy pośrednikami pomiędzy Królem Puszczy a jego stadem odpowiadając za komunikację marki w mediach społecznościowych.

 

Homemade

Homemade to pyszne i naturalne dania gotowe, które jemy wspólnie z tymi którzy lubią dobrze zjeść. Dla marki Homemade zajmujemy się komunikacją jej produktów do blogerów i liderów opinii. 

Lech

Leszek Chmielewski inspiruje  Polaków do wprowadzenia zmian w miejskim otoczeniu. Przygotował program LECHSTARTER i dał aż 1 mln zł na projekty, które zmienią polskie miasta. Prz tym projekcie dbamy o media relations i współpracę z liderami opinii.

Kikkoman

Kikkoman słynie przede wszystkim z najlepszego na rynku, naturalnie warzonego sosu sojowego. Japońska marka oddała w nasze ręce budowanie świadomości produktowej poprzez działania w social media oraz współpracę z liderami opinii. 

Morning Fresh

Marka Morning Fresh powierza naszej agencji stałe biuro prasowe oraz prowadznie działań ukierunkowanych na promocję nowych wariantów płynów do mycia naczyń. Jesteśmy odpowiedzialni za komunikację do mediów lifestylowych oraz liderów opinii.

Hairtalk extensions

hairtalk extensions to marka naturalnych, najwyższej jakości włosów. Aby zwiększyć świadomość na polskim rynku tej luksusowej usługi przedłużania i zagęszczania włosów, prowadzimy komunikację do liderów opinii.

Tyskie

Beerfest to największa biesiada piwna w Polsce odbywająca się pod szyldem marki Tyskie. Mieliśmy przyjemność prowdzić działania komunikacyjne dla 16. edycji festiwalu piwnego, który odbył się pod hasłem "Biesiadujmy po naszymu". 

SINSKIN

Sinskin to profesjonalne kosmetyki do makijażu, które zostały stworzone we współpracy z wizażystami. Dzięki współpracy z naszą agencją o marce dowiedzieli się dziennikarze oraz influencerzy.

CI Games

Games to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, wydawnictwem i dystrybucją gier. Prowadzimy globalną komunikację w mediach społecznościowych największej i najpopularniejszej marki w portfolio studio - gry Sniper: Ghost Warrior.


Aleje Ujazdowskie 22 lok 4
Warszawa 00-478

+48 733 998 859

Tailor Made PR powstało z potrzeby stworzenia nowych, lepszych standardów w projektowaniu komunikacji. Umiejętnie łączymy know-how pracy w dużych agencjach z kreatywnością i elastycznością małej firmy. Dbamy o to, żeby w teamach dedykowanych klientom pracowali nie tylko specjaliści od komunikacji, ale także blogerzy, dziennikarze, styliści. Tylko wtedy komunikacja jest szyta na miarę…. szyta w stylu Tailor Made PR.

Copyright 2021 © Tailor Made PR S.C.
Go Studio Tomasz Kocot